Feromony BTB
Bezwonne
Kup teraz!

BTB - działanie i zastosowanie

Hormony BTB działają bardzo pozytywnie na używającą ich osobę. Przede wszystkim są w stanie dodać pewności siebie nawet w najbardziej stresujących sytuacjach. Pobudzają nie tylko osoby dookoła, ale również samego używającego – działają na narząd nosowo-lemieszowy, dodając pewności siebie oraz seksualnej energii. Nie chodzi tutaj o efekt placebo – nie działasz inaczej bo myślisz że masz tak działać – działasz, bo chcesz, bo czujesz. Będziesz szukać adrenaliny oraz towarzystwa, okazji do rozładowania drzemiącego w Tobie libido.

BTB – czy to pachnie?

W każdym flakoniku znajdziemy 4 mg czystych feromonów zatopionych w alkoholu etylowym. To one sprawiają, że Twój obecny zapach staje się inny, bardziej pociągający. Stosujesz normalne perfumy, do których dodajesz BTB – mężczyźni lub kobiety dosłownie oszaleją na Twoim punkcie! W BTB nie znajdziesz nic zapachowego – nic zatem nie przeszkadza Ci w stosowaniu ukochanych perfum.

Wystarczy kilka kropli – dajesz je na nadgarstki i szyję, a następnie ruszasz do boju!

Kto może stosować BTB? Na czym polega działanie? Jakie korzyści możesz z tego wyciągnąć?

• BTB to produkt o charakterze uniwersalnym – może je stosować każdy, kto na aktualną chwilę tego potrzebuje

• Nadaje się zarówno na spotkania towarzyskie, jak i biznesowe. BTB jest świetnym produktem na początek każdej kariery używania feromonów

•Działanie jest zbyt mocne? Zainwestuj w Relationship!

• Dzięki feromonom podkreślisz swoją atrakcyjność, staniesz się bardziej pewny siebie oraz będziesz wzbudzał zaufanie – tak właśnie działa odpowiedni, pobudzający zapach!

• W BTB for men znajdziemy nie tylko sprawdzone feromony, ale również zupełnie nowe związki – takie jak Androsteron i Androsteron (podkreślenie męskości), Alfa-Androstenol i Androstanon (wzbudzający zaufanie), Androstadienon (pobudzający seksualnie dla kobiet i kojący ich nerwy)

• W BTB for women znajdziesz także aż trzy dodatkowe, nowe związki, dzięki którym działanie feromonu będzie o wiele mocniejsze. To Beta – Androstenol (rozkręcający ludzką komunikację), Androstadienon (budzący pożądanie), Kopulinę (przyciągający płeć przeciwną wóczas, kiedy jest płodna).

Jeżeli chodzi o skład feromonów BTB, to możemy odnaleźć w nich mieszankę aż sześciu feromonów w odpowiednich proporcjach.

Pheromax

Bardzo silne, nadzwyczajnie stężone feromony.
SPRAWDŹ

Love&Desire

Feromony dla mężczyzn o subtelnym i kuszącym zapachu.
SPRAWDŹ

Chakra

Rewelacyjne, zawierające aż 7 feromonów w jednej buteleczce.
SPRAWDŹ

Opinie klinetów

Co mogę powiedzieć? Te feromony są świetne(...)
Remi
Fajne – dobrze dogaduje się teraz z ludźmi, a miałam(...)
igi
Haha, myślałam że te feromony to bujdy i ze nie potrzebuje nic więcej(...)
Szufla