Feromony BTB
bezwonne

Dodaj opinie

Jeżeli chcesz aby Twoja opinia na temat produktu BTB znalazła się na naszej stronie internetowej, napisz do nas bezpośrednio na adres email: sklep@swiatdoznan.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego. W treśći proszę zawrzeć swój kometarz oraz ocenę produktu w skali od 1 do 5.

Wasze opinie


Co mogę powiedzieć? Te feromony są świetne – genialnie poprawiają mi samopoczucie, jestem naprawdę mile zaskoczona, że to aż tak działa. Wypróbowałam z czystej ciekawości i pewnie próbować będę jeszcze długo – teraz bawię się w zestawianie tego z różnymi innymi produktami tego rodzaju i ciekawa jestem, co z tego wyniknie!

AsiaFajne – dobrze dogaduje się teraz z ludźmi, a miałam z tym problem, jestem raczej nieśmiała. Samo stosowanie feromonów od razu poprawia samoocenę.

BetiHaha, myślałam że te feromony to bujdy i ze nie potrzebuje nic więcej, by działać na facetów! A jednak – jestem ładna, myślę że nawet bardzo (wnioskując po moich podbojach) ale tego co doświadczyłam z tymi feromonami nie da się do niczego normalnie porównać. Ludzie obracają się, przyglądają tak naprawdę wszędzie – czy to w barze, czy tez w kolejce w spożywczaku. Ale naprawdę, nic się nie równa z reakcja mojego faceta! Widzimy się często, a jak zaczęłam z feromonami to jakby w niego jakieś zwierze weszło, no ja nie wiem. W każdym razie kobitki – ja to po prostu polecam

BloomW sumie na stronie było napisane, że BTB nie ma wyczuwalnego zapachu – osobiście stwierdzam, że jest, ja go czuję. Jest nawet dość intensywny – ale jak do tego zastosujesz dobre perfumy to się przez nie nie przebija, raczej podkreśla ich aromat. Każdego dnia człowiek coraz bardziej się przyzwyczaja i używa ich coraz więcej. Po jakimś czasie powiem, że naprawdę fajnie to działa – nie tylko na ludzi wokół, ale również na mnie. Po prostu zdecydowanie lepiej się czuję i mam ochotę się uśmiechać. Ludzie wydają się jakby bardziej przyjaźni i życzliwi, wyświadczają drobne przysługi.

Angel


Źródło: świat-lubrykantów.pl